До уваги ліцеїстів та їх батьків!

До уваги ліцеїстів та їх батьків!

Розпочалися літні канікули - 2019, пора розваг та відпочинку.

Дорогі діти! Пам’ятайте, що тільки хороші вчинки ведуть за собою гарні стосунки з друзями, батьками, бережуть ваше здоров’я. Правопорушення, бійки, посягання на права інших осіб та чуже майно ведуть за собою покарання.

Наголошуємо на безпосередній відповідальності батьків за життя і здоров’я своїх дітей. Батьки повинні проводити роз’яснювальні бесіди та знати, чим їх діти будуть займатися не тільки протягом літнього відпочинку, а й навіть протягом дня. Наголошуємо на необхідності спілкування зі своїми дітьми щодо можливих випадків виникнення небезпеки на вулиці, проїжджій частині, місцях масового скупчення людей та вдома, особливо при поводженні з побутовою технікою, приладами газо- та електропостачання.

Також важливо, щоб дитина знала напам'ять номери телефонів рідних та виклику екстрених служб.

Нагадуємо ліцеїстам та їх батькам про те, що згідно рішення Новоград-Волинської міської ради від 30.04.09 № 498, перебування неповнолітніх дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних залах, на вулицях міста у літній період після 23.00 години можливе тільки у супроводі батьків або осіб, що їх замінюють.

Нагадуємо про правила поведінки під час літнього відпочинку.

Аби дитина не потрапила в біду, правоохоронці радять дітям: не затримуватися на вулиці, особливо з настанням темряви, не розмовляти з незнайомцями і не впускати їх до помешкання, не заходити з ними в ліфт і під'їзд, не сідати в незнайому машину, навіть якщо за кермом жінка. Якщо незнайомець просить малолітнього показати потрібну вулицю або піднести сумку, або провести до магазину - все одно потрібно відмовити. Можна пояснити, як знайти вулицю, але не піддаватися на вмовляння. Навіть якщо незнайомець каже, що він знайомий батьків.

Працівники поліції застерігають, що злочинець не завжди виглядає, як зазвичай його уявляють діти – кремезний чоловік зі страшним обличчям. Для досягнення своєї мети будь-який злочинець вміє перевтілюватися і на деякий час ставати доброю і милою людиною.

Дотримуючись під час канікул правил безпеки, дитина зможе уникнути зустрічі з недоброзичливцями і прийняти правильне рішення у складній ситуації.

Діти! Будьте уважними та обережними на дорогах, у місцях відпочинку, побуті. Бережіть себе та своїх близьких.

Бажаємо дітлахам гарних, веселих, безпечних літніх канікул!

З повагою, адміністрація ліцею №4.

Кiлькiсть переглядiв: 158

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.