/Files/images/IMG_7736.JPG

/Files/images/IMG_7737 (1).JPG

В осінній канікулярний період питання дистанційної освіти постало знову на денному розгляді. Хоча весна 2020 року дала учням, вчителям та батькам новий та багатий досвід у сфері отримання необхідних знань віддалено від навчального закладу, епідеміологічна ситуація у новому навчальному році принесла свої корективи в цей процес. Призвичаїтися до нового напряму не легко, проте діджиталізовані платформи, типу «Human», «zoom», «google classroom» дають можливість отримувати знання безперервно та на високому рівні. Крім того, ми підібрали корисні посилання, які допоможуть зробити процес дистанційного навчання під час карантину легким і цікавим:

1. Для молодших школярів

https://iqsha.ru/ - тренувальні завдання для дітей від 2 до 11 років, яківідкриють світ нових знань, підвищать інтелект і розвинуть допитливість.

https://study-smile.com/ - платформа з розвиваючимизавданнями об’єднані в навчальні програми для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

https://edugames.rozumniki.ua/ - безкоштовнийтестовий доступ до всіх завдань за шкільною програмою 1-4 класів з української мови та математики.

2. Для школярів середніх класів

https://gioschool.com/ - латформа пропонує не розрізнені завдання, але повноцінно укомплектований урок. Актуальну шкільну програму для 5–9 класів учителі-методисти перетворили на інтерактивні уроки з анімованими відео-поясненнями, опорними конспектами і схемами, інтерактивними тестами і практичними завданнями.

http://uklasi.com.ua/ - безкоштовні відеоуроки з математики від 5класу (алгебра, геометрія і стереометрія). Формат навчання максимально наближений до реального: вчитель пояснює теми біля дошки.

https://yanashymanchyk.blogspot.com/p/5-11.html - Дистанційне навчання з історії та природознавствавідШиманчик Яни Миколаївни.

3. Для старших класів

https://navsi200.com/videos/ - відеоуроки на теми ЗНО з мови та літератури кожноговівторкаі кожноїп’ятниці.

https://www.ed-era.com/zno/ - студія онлайн-освіти. Онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та блоги для підготовки до ЗНО.

https://ilearn.org.ua/ - це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальним онлайн-курсами, тестами і вебінари для всіх, хто бажає вчитися і успішно скласти ЗНО


Скористайся порадою соціального педагога!

«Ікігаї. Японські секрети довгого і щасливого життя»

/Files/images/img091_3_32.jpg

Доброго дня! Хочу поділитися з вами цікавою знахідкою для себе - це книга Ектора Гарсії та Франсеска Міральєс«Ікігаї. Японські секрети довгого і щасливого життя».

На думку японців, у кожного свій ікіґаї, сенс існування. Дехто знайшов його, дехто вже відчуває, але не припиняє пошуків.

Острів «вічної молодості», як називають острів Окінава, - це так звана «блакитна зона», одна із кількох у світі, де людиживуть найдовше(1). На 100000 жителів острову припадає більше осіб віком 100 років, ніж у будь-якому іншому регіоні планети. До того ж чимало довгожителів 100+ живуть із неабияким рівнем життєвої сили і міцним здоров’ям. У чому ж секрет довгого, повноцінного та щасливого існування мешканців Окінави, острова найбільшої кількості довгожителів у світі? Можливо, не тільки у сприят ливих кліматичних умовах, здоровому харчуванні, гарному настрої, правильному режимі праці та руху, а й у ставленні до інших людей та — справжня таємниця — пошуках ікіґаї, що надає сенс їхньому існуванню й дарує добре самопочуття?

Ця книга дає «японські »відповіді на запитання:

· наскільки важливо пізнати сенес буття, щоб жити довго і щасливо;

· як перетворити роботу та вільний час на можливість самореалізації ;

· як старішати, залишаючись молодим;

· що їдять і п’ють довгожителі;

· як сприймати проблеми та зміни в житті й не старішати через стрес і тривогу та багато інших сторін життя, над якими ми, можливо, і не задумуємося.

10 законів ікігаї

1. Залишайтеся активними, ніколи не відходьте від справ.

Той, хто відмовляється робити те, що він любить і вміє, втрачає сенс життя.

2. Не поспішайте.

Поспіх обернено пропорційний до якості життя. Коли ми не квапимося, час і життя набувають нового значення.

3. Не переїдайте.

Працює принцип «менше дає більше».

4. Оточуйте себе добрими друзями. Вони-найкращий еліксир, у якому розчиняться всі проблеми.

5. Покращуйте фізичну форму до наступного дня народження. Вода завжди рухається, тече і не застоюється.

6. Усміхайтеся. Добрий гумор приваблює друзів і допомагає розслабитися.

7. Єднайтеся з природою - це надає душі наснаги.

8. Дякуйте. Природі, близьким людям, усьому, що освітлює нас день за днем і дає змогу почуватися щасливими. Присвятіть одну мить дня, щоби подякувати, і ви примножите своє щастя.

9. Живіть моментом. Усе, що в нас є – це день сьогоднішній. Використайте його якнайкраще, щоби він запам’ятався назавжди.

10. Слідуйте за своїм ікігаї. Усередині кожного з нас є дар, унікальний талант, який надає сенс життю і спонукає жити на повну силу.

До «блактиних зон » у світі відносять:

1. Окінава, Японія

2. Сардинія, Італія

3. Лома Лінда, Каліфорнія, США

4. Півострів Нікоя, Коста-Ріка

5. Ікарія, Греція


Що ж робити в КАРАНТИН?

ТОП-10 УКРАЇНОМОВНИХ ОНЛАЙН-РЕСУРСІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Загальні сайти для батьків та дітей

https://ditvora.com.ua– сайт розрахований на різну аудиторію: мами, тата, діти, вагітні жінки. Містить матеріали на тему родини.

http://soroka-vorona.info– сайт присвячений темам навчання, виховання та розвитку дітей різного віку. Може бути цікавим для дітей, батьків та педагогів.

Мультимедійні інтерактивні сайти

http://www.levko.info– дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо- та відеоматеріалів. Також тут можна знайти розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята, а ще поради до різноманітних саморобок.

http://sonyashnik.com/– розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

http://pustunchik.ua/ua– дитячий портал з іграми, мультфільмами, віртуальними майстер-класами та конкурсами для розвитку дитини.

Сайти, де можна знайти казки та відомі дитячі твори

http://chytanka.com.ua/– це дитяча публічна онлайн-бібліотека. У бібліотеці зібрані ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях немає.

http://abetka.ukrlife.org/– абетки, казки, читаки, скоромовки, загадки, прислів`я.

http://www.clarastudio.tv/ – це веб-сторінка, на якій зібрані проекти християнської мультимедійної студії ClaraStudio – добрі, кумедні, дотепні, пізнавальні історії українською мовою.

http://kazkar.info/– зібрані найкращі казки з усього світу: англійські, німецькі, французькі, індійські і українські народні казки.

http://derevo-kazok.com.ua/– на ресурсі зібрано безліч казок вітчизняних та зарубіжних авторів. Твори можна слухати онлайн, читати та дивитись відео.


8 психологічних онлайн-тестів, що справді допоможуть пізнати себе (для учнів 9-11 класів)

https://studway.com.ua/8-psikhologichnikh-testiv/

/Files/images/sots_ped/image002.jpg


Вибери сонце на картинці та дізнайся свою позитивну рису: простий тест

Затишний вечір: 12 фільмів для сімейного перегляду


ТИ НЕ ЗНАЄШ, ЧИМ ЩЕ ЗАЙНЯТИСЯ В КАРАНТИН???

Виконав всі-всі дистанційні завдання з предметів...

Навів ідеальний порядок в кімнаті…

Набридли всі-всі існуючі настільні ігри…А далі…

Читаємо електронні книги:

http://chytanka.com.ua/

Переглядаємо корисні фільми для дітей

https://pustunchik.ua/ua/video/films


/Files/images/sots_ped/1448984856.jpg/Files/images/sots_ped/d181d0b2d196d0b4d0bad0b0d0bc.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 2271

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.