Раді Вас вітати на офіційному сайті
Ліцею №4 ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


/Files/images/2022/100років1.jpg

В 2022 році ми відзначаємо 100-річчя! Історія Ліцею №4 сягає першої половини XX століття. До 1922 року тут часто збиралися німці-лютерани і була недільна початкова школа. У 1922 році розпочала свою освітню діяльність повна середня семирічна німецька трудова школа №4 з педагогічним нахилом. У ній жили та навчалися діти-сироти, чиї батьки загинули чи пропали безвісти під час Першої світової війни. Її базою став побудований ще до Першої світової війни цегляний будинок Генріха Айя та відомого лікаря Проценка. Обійстя включало в себе сад і город розміром понад дві десятини. Всі навчальні предмети, за винятком російської, викладалися німецькою мовою. У 30-х роках внаслідок сталінської депортації німців, школа заговорила українською та російською мовами. У роки Другої світової війни під час фашистського окупаційного режиму навчальний заклад знову стає німецьким. Лише у 1944 році після звільнення міста від німецько-фашистських загарбників школа відновила свою роботу як україномовна і першим її директором стала молода вчителька Марія Іванівна Фоміна. ЇЇ чоловік, військовий лікар, був закатований німецькими фашистами за зв’язок із партизанами. У школі тоді навчалося лише 60 дітей. З 1959 року школа стає восьмирічною. Було збудовано декілька допоміжних будівель під майстерні, їдальню, спортзал. 1980 р. розпочалось будівництво нового приміщення школи. У вересні 1981 року перший урок в урочисто відкритій чотирьохповерховій школі розпочинали 910 учнів, серед яких більше ста першокласників. Школа стала середньою. Акт про прийняття будівництва було підписано 30 жовтня 1981 року. Відтоді святкування Дня народження школи відбувається саме в останні дні жовтня. 1 лютого 2006 року школа здобула статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів «Школи сприяння здоров’ю» У 2018 році Новоград-Волинська спеціалізована школа №4 перейменована в Ліцей №4 м. Новограда-Волинського Житомирської області.

Найбільша школа в Новограді-Волинському - Ліцей №4


Куратор від управління Державної служби якості освіти у Житомирській області


Шановні батьки!

Результати діяльності Ліцею №4 Звягельської міської ради з метою інформування батьків та громадськості публікуються в мережі Інтернет, а саме на офіційному веб- сайті ліцею та на сторінці ліцею у соціальній мережі facebook

Це можуть бути фото, відео файли, творчі роботи учасників освітнього процесу. Люди у всьому світі, з доступом до мережі Інтернет, будуть мати можливість побачити фото Вашої дитини або відео з її участю, фото її творчих робіт.

Відтепер,згідно вимог законодавства, плануємо публікувати такі матеріали та документи з Вашої письмової згоди. Для цього нам необхідно отримати Вашу згоду на публікацію фото та відеоматеріалів дитини, а також творчих робіт із зазначенням імені, прізвища та віку автора.

Розміщуючи роботи або фото та відео, на яких буде Ваша дитина, ми зобов’язуємося, керуватися наступними правилами:

• Заборонено публікувати матеріали із зазначенням номера телефону Вашої дитини, адреси.

• Заборонено публікувати матеріали, які містять будь-яку інформацію, що вказує на місце розташування дитини у точний період часу, окрім перебування її у закладі освіти.

• Заборонено публікацію матеріалів, що містять небажану інформацію, прямі чи опосередковані посилання на подібний матеріал.

• Перед публікацією роботу дитини буде розглянуто та схваленою педагогом, який є автором відповідної публікації до мережі Інтернет.

У разі виникнення проблем, пов'язаних з публікацією матеріалів в мережі Інтернет, Ви можете зв'язатися з адміністрацією ліцею чи класним керівником своєї дитини.

Дякуємо за співпрацю!

ЗГОДА
на публікацію фото/відео зображення дитини у мережі інтернет

МОН