Скористайся порадою соціального педагога!

Що ж робити в КАРАНТИН?

ТОП-10 УКРАЇНОМОВНИХ ОНЛАЙН-РЕСУРСІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Загальні сайти для батьків та дітей

https://ditvora.com.ua– сайт розрахований на різну аудиторію: мами, тата, діти, вагітні жінки. Містить матеріали на тему родини.

http://soroka-vorona.info– сайт присвячений темам навчання, виховання та розвитку дітей різного віку. Може бути цікавим для дітей, батьків та педагогів.

Мультимедійні інтерактивні сайти

http://www.levko.info– дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо- та відеоматеріалів. Також тут можна знайти розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята, а ще поради до різноманітних саморобок.

http://sonyashnik.com/– розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

http://pustunchik.ua/ua– дитячий портал з іграми, мультфільмами, віртуальними майстер-класами та конкурсами для розвитку дитини.

Сайти, де можна знайти казки та відомі дитячі твори

http://chytanka.com.ua/– це дитяча публічна онлайн-бібліотека. У бібліотеці зібрані ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях немає.

http://abetka.ukrlife.org/– абетки, казки, читаки, скоромовки, загадки, прислів`я.

http://www.clarastudio.tv/ – це веб-сторінка, на якій зібрані проекти християнської мультимедійної студії ClaraStudio – добрі, кумедні, дотепні, пізнавальні історії українською мовою.

http://kazkar.info/– зібрані найкращі казки з усього світу: англійські, німецькі, французькі, індійські і українські народні казки.

http://derevo-kazok.com.ua/– на ресурсі зібрано безліч казок вітчизняних та зарубіжних авторів. Твори можна слухати онлайн, читати та дивитись відео.

ТИ НЕ ЗНАЄШ, ЧИМ ЩЕ ЗАЙНЯТИСЯ В КАРАНТИН???

Виконав всі-всі дистанційні завдання з предметів...

Навів ідеальний порядок в кімнаті…

Набридли всі-всі існуючі настільні ігри…

А далі…

Читаємо електронні книги:

http://chytanka.com.ua/

Переглядаємо корисні фільми для дітей

https://pustunchik.ua/ua/video/films

Кiлькiсть переглядiв: 1526

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.