Раді Вас вітати на офіційному сайті
Ліцею №4 ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


/Files/images/2022/100років1.jpg

В 2022 році ми відзначаємо 100-річчя! Історія Ліцею №4 сягає першої половини XX століття. До 1922 року тут часто збиралися німці-лютерани і була недільна початкова школа.У 1922 році розпочала свою освітню діяльність повна середня семирічна німецька трудова школа №4 з педагогічним нахилом У ній жили та навчалися діти-сироти, чиї батьки загинули чи пропали безвісти під час Першої світової війни. Її базою став побудований ще до Першої світової війни цегляний будинок Генріха Айя та відомого лікаря Проценка. Обійстя включало в себе сад і город розміром понад дві десятини.Всі навчальні предмети, за винятком російської, викладалися німецькою мовою. У 30-х роках внаслідок сталінської депортації німців, школа заговорила українською та російською мовами. У роки Другої світової війни під час фашистського окупаційного режиму навчальний заклад знову стає німецьким. Лише у 1944 році після звільнення міста від німецько-фашистських загарбників школа відновила свою роботу як україномовна і першим її директором стала молода вчителька Марія Іванівна Фоміна. ЇЇ чоловік, військовий лікар, був закатований німецькими фашистами за зв’язок із партизанами. У школі тоді навчалося лише 60 дітей. З 1959 року школа стає восьмирічною. Було збудовано декілька допоміжних будівель під майстерні, їдальню, спортзал. 1980 р. розпочалось будівництво нового приміщення школи. У вересні 1981 року перший урок в урочисто відкритій чотирьохповерховій школі розпочинали 910 учнів, серед яких більше ста першокласників. Школа стала середньою.Акт про прийняття будівництва було підписано 30 жовтня 1981року. Відтоді святкування Дня народження школи відбувається саме в останні дні жовтня. 1 лютого 2006 року школа здобула статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів «Школи сприяння здоров’ю» У 2018 році Новоград-Волинська спеціалізована школа №4 перейменована в Ліцей №4 м. Новограда-Волинського Житомирської області.

Найбільша школа в Новограді-Волинському - Ліцей №4


Куратор від управління Державної служби якості освіти у Житомирській області


Шановні батьки!

Результати діяльності Ліцею №4 Звягельської міської ради з метою інформування батьків та громадськості публікуються в мережі Інтернет, а саме на офіційному веб- сайті ліцею та на сторінці ліцею у соціальній мережі facebook

Це можуть бути фото, відео файли, творчі роботи учасників освітнього процесу. Люди у всьому світі, з доступом до мережі Інтернет, будуть мати можливість побачити фото Вашої дитини або відео з її участю, фото її творчих робіт.

Відтепер,згідно вимог законодавства, плануємо публікувати такі матеріали та документи з Вашої письмової згоди. Для цього нам необхідно отримати Вашу згоду на публікацію фото та відеоматеріалів дитини, а також творчих робіт із зазначенням імені, прізвища та віку автора.

Розміщуючи роботи або фото та відео, на яких буде Ваша дитина, ми зобов’язуємося, керуватися наступними правилами:

• Заборонено публікувати матеріали із зазначенням номера телефону Вашої дитини, адреси.

• Заборонено публікувати матеріали, які містять будь-яку інформацію, що вказує на місце розташування дитини у точний період часу, окрім перебування її у закладі освіти.

• Заборонено публікацію матеріалів, що містять небажану інформацію, прямі чи опосередковані посилання на подібний матеріал.

• Перед публікацією роботу дитини буде розглянуто та схваленою педагогом, який є автором відповідної публікації до мережі Інтернет.

У разі виникнення проблем, пов'язаних з публікацією матеріалів в мережі Інтернет, Ви можете зв'язатися з адміністрацією ліцею чи класним керівником своєї дитини.

Дякуємо за співпрацю!

ЗГОДА
на публікацію фото/відео зображення дитини у мережі інтернет

МОН