/Files/images/2020-2021_nr/изображение_viber_2020-08-31_15-22-02.jpg

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

В зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні нас очікує новий формат навчального процесу, тому уважно ознайомтеся з основними витягами з нормативних документів:

Читати далі...


ПОЛЮВАННЯ НА "СИНІХ КИТІВ": 7 ПОРАД БАТЬКАМ ЯК ВБЕРЕГТИ СВОЇХ ДІТЕЙ ВІД УЧАСТІ У НЕБЕЗПЕЧНИХ ДЛЯ ЖИТТЯ ІГРАХ

Паніка навколо небезпечних ігор в соцмережах, де підлітків штовхають до самогубства, наростає з кожним днем. Нещодавно поліції вдалося врятувати від суїциду двох школярок з Києва, які збиралися зістрибнути з даху багатоповерхівки, виконуючи останнє завдання гри "Синій кіт".

Читати далі...


ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Доводимо до вашого відома інформацію про прийняте виконкомом міської ради рішення від 06.02.2017 № 35 «Про встановлення розміру вартості харчування в навчальних закладах та встановлення батьківської плати в дошкільних навчальних закладах міста».

Читати далі...

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ У 2016 РОЦІ

До уваги батьків! Інформація щодо оздоровлення дітей у 2016 році Наближається літній сезон оздоровлення та відпочинку дітей в таборах Житомирської області. За повідомленням управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради у зв'язку із ситуацією, що склалася в країні, пріоритетним напрямком є оздоровлення дітей таких пільгових категорій...

Читати далі...

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

У відповідності до рішення виконавчого комітету від 24.02.16 № 63 „Про встановлення розміру вартості харчування в навчальних закладах та встановлення батьківської плати в дошкільних навчальних закладах міста“,та відповідного наказу управління освіти і науки міської ради № 68 від 25.02.2016р. з 1 березня 2016 року внесено зміни у харчування учнів у шкільній їдальні.

Читати далі...

Кiлькiсть переглядiв: 1124

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.